Uit Bitbybit Information Systems
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
*Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren. | *Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren. | ||
[[{{NAMESPACE}}: | [[{{NAMESPACE}}:WebPlanboard_booking_via_the_booking_form|Next]] | ||
''Component of WebPlanboard'' | ''Component of WebPlanboard'' | ||
Versie van 29 nov 2022 19:32
WebPlanboard User Manual
Previous
Make a booking
WebPlanboard is een programma waarmee u reserveringen kunt maken van ruimten, apparatuur, medewerkers en consumenten(groepen). Wat u precies kunt reserveren via WebPlanboard is afhankelijk van de instellingen van uw organisatie. In deze handleiding worden de volgende potentiële velden besproken: activiteit, ruimte, organisatie, dag(en) en tijd, medewerker, consument, apparaat en groep. Het is mogelijk dat voor uw organisatie enkele van deze mogelijkheden niet relevant zijn en daarom buiten uw versie van WebPlanboard zijn gehouden.
Voordat u met plannen gaat beginnen moet u de WebView handleiding doornemen.
U kunt een reservering maken op twee verschillende manieren:
- Direct een reservering maken met behulp van de reserveringsformulier-knop.
- Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren.
Component of WebPlanboard