Uit Bitbybit Information Systems
Ga naar: navigatie, zoeken
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 18: Regel 18:
*Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren.
*Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren.


[[{{NAMESPACE}}:WebPlanboard Reserveren via het boekingsformulier|Volgende]]
[[{{NAMESPACE}}:WebPlanboard_booking_via_the_booking_form|Next]]


''Component of WebPlanboard''
''Component of WebPlanboard''

Versie van 29 nov 2022 19:32

WebPlanboard User Manual
Previous

Make a booking

WebPlanboard is een programma waarmee u reserveringen kunt maken van ruimten, apparatuur, medewerkers en consumenten(groepen). Wat u precies kunt reserveren via WebPlanboard is afhankelijk van de instellingen van uw organisatie. In deze handleiding worden de volgende potentiële velden besproken: activiteit, ruimte, organisatie, dag(en) en tijd, medewerker, consument, apparaat en groep. Het is mogelijk dat voor uw organisatie enkele van deze mogelijkheden niet relevant zijn en daarom buiten uw versie van WebPlanboard zijn gehouden.

Voordat u met plannen gaat beginnen moet u de WebView handleiding doornemen.

U kunt een reservering maken op twee verschillende manieren:

  • Direct een reservering maken met behulp van de reserveringsformulier-knop.
  • Een reservering maken nadat u eerst een overzicht (planboard) heeft gegenereerd. Vervolgens kunt u in het overzicht de vrije momenten reserveren.

Next

Component of WebPlanboard