Uit Bitbybit Information Systems
Ga naar: navigatie, zoeken
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 42: Regel 42:


Vervolgens drukt u op de "Ok"-knop.
Vervolgens drukt u op de "Ok"-knop.
Indien u uw alles goed gedaan heeft krijgt u de melding: .
Indien het inloggen geslaagd is “De gebruiker is succesvol aangemaakt”.
Vervolgens verschijnt uw Naam onder "Aangemeld Als".<br>
In de afbeelding onderaan zie u dat de gebruiker als "Frodo Balings" aangemeld is, terwijl de Gebruikersnaam "frodo" is.


Indien het inloggen geslaagd is, verschijnt uw Naam onder "Aangemeld Als".<br>
[[Bestand:AccountAanmaken3Webber.PNG]]
In de afbeelding bovenaan zie u dat de gebruiker als "Frodo Balings" aangemeld is, terwijl de Gebruikersnaam "frodo" is.


Figuur 3-2: invoerscherm voor het aanmaken van een gebruikersnaam met wachtwoord
Klik op de Ok-knop.
Indien u uw alles goed gedaan heeft
krijgt u de melding: “De gebruiker is succesvol aangemaakt”.


[[8.5nl:Inloggen|Volgende]]
[[8.5nl:Inloggen|Volgende]]


''Onderdeel van WebView en WebPlanboard''
''Onderdeel van WebView en WebPlanboard''

Versie van 24 apr 2012 13:14

Vorige

Een account aanmaken

Als u regelmatig gebruik maakt van Webber is het handig een account te hebben. Als u inlogt onthoudt de Webber uw selecties. Om in te loggen, heeft u een account nodig. Dit account is trouwens hetzelfde als het account die u mogelijk bij andere functies van de Webber gebruikt. Als u van de roosterafdeling nog geen account toegewezen heeft gekregen, kunt u er zelf één aanmaken.

U kunt ook roosters bekijken zonder in te loggen. Dan ziet u “Gebruiker:anoniem” op uw scherm. Om een account aan te maken neemt u de volgende stappen:

Klik op de “Maak nieuwe account”-knop.

Vervolgens kunt u m.b.v. het inlog scherm uw inloggegevens invoeren.

In het "Naam"-veld vult u uw naam in.

Deze naam wordt getoond wanneer uw al ingelogged bent, bijvoorbeeld "Frodo Balings".

Vervolgens, in het “Gebruikersnaam”-veld vult u uw gebruikersnaam in.

Deze naam gebruikt uw om in te loggen, bijvoorbeeld "frodo".

Warning Let op: uw gebruikersnaam mag alleen maar uit letters en/of cijfers bestaan. Uw gebruikersnaam moet uit minimaal 6 en maximaal 16 karakters bestaan.

Vervolgens vult u in het "Wachtwoord"-veld uw wachtwoord in.

Warning Let op: uw wachtwoord mag alleen maar uit letters en/of cijfers bestaan. Uw wachtwoord moet uit minimaal 6 en maximaal 16 karakters bestaan.

Warning Let op: voor de veiligheid wordt uw wachtwoord gecodeerd in het systeem opgeslagen. Als u uw wachtwoord niet meer weet, dan is het niet meer mogelijk om dit te achterhalen. Uw functioneel beheerder zal een nieuw wachtwoord moeten invoeren.

Vervolgens drukt u op de "Ok"-knop. Indien u uw alles goed gedaan heeft krijgt u de melding: . Indien het inloggen geslaagd is “De gebruiker is succesvol aangemaakt”. Vervolgens verschijnt uw Naam onder "Aangemeld Als".
In de afbeelding onderaan zie u dat de gebruiker als "Frodo Balings" aangemeld is, terwijl de Gebruikersnaam "frodo" is.

Bestand:AccountAanmaken3Webber.PNG


Volgende

Onderdeel van WebView en WebPlanboard