Activiteitselectie
Stappen
- Klik op tab "Mijn selectie" en deeltab Activiteit.
- Onderaan verschijnt een lijst van activiteiten.
- Vink de activiteiten aan die u in de roosterweergave wilt zien verschijnen.
Selecteer alles
Vink de checkbox linksboven aan om alle activiteiten in een keer te selecteren (aanvinken).

Deselecteer alles
Vink de checkbox linksboven aan om alle u activiteiten in een keer te deselecteren (uitvinken).
Verwijder geselecteerde Activiteit uit selectie
Met deze knop kunt u bepaalde activiteiten uit de selectie verwijderen.
Eerst vinkt u de activiteiten aan die u wilt verwijderen en daarna drukt u op de knop.
Bijvoorbeeld in de figuur worden de activiteiten Voorbereiding en Bezoek uit de selectie verwijderd.
In de figuur zijn de activiteiten Voorbereiding en Bezoek niet meer zichtbaar in de selectie.
Tip: Heeft u per ongeluk een activiteit weggehaald die u alsnog in de roosterweergaven wilt hebben, dan kunt u deze terugkrijgen
in de selectie d.m.v. de "Breid selectie uit"-knop.
Snel meerdere opeenvolgende activiteiten aanvinken
- Plaats de muis op de eerste activiteit die u aangevinkt wilt hebben.
- Houd vervolgens de linkermuisknop ingedrukt.
- Sleep vervolgens de muis naar beneden totdat u de laatste activiteit bereikt hebt die u aangevinkt wilt hebben.
- U ziet dat de activiteiten een voor een worden aangevinkt.
- Als u de muisknop loslaat, blijven deze activiteiten aangevinkt.
Breid selectie uit
Met deze knop springt u naar de tab Breid selectie uit deeltab Activiteit waar u een activiteit aan de selectie kunt toevoegen. Uitleg daarover vindt u in Activiteitselectie uitbreiden.
Sorteer-knoppen
Het kan zijn dat de lijst van activiteiten heel lang is waardoor het moeilijker is om een bepaalde activiteit te vinden.
De labels Programmanaam, Subprogrammanaam en Activiteitsnaam werken ook als sorteerknoppen waarmee u de lijst in alfabetische volgorde kunt rangschikken.
In de figuur is op het Activiteitsnaam-label geklikt en de rangschikking is nu in volgorde (van a tot z) van de activiteiten.
Tip: Als u nogmaals op het Activiteitsnaam-label klikt, zal de rangschikking in omgekeerde volgorde (van z tot a) van de activiteiten zijn.
Onderdeel van WebView