Uit Bitbybit Information Systems
Ga naar: navigatie, zoeken

Top
Vorige

Activiteitselectie

Stappen

  1. Klik op tab Mijn-selectie en deeltab Activiteit.
    Onderaan verschijnt een lijst van activiteiten.

  2. Vink de activiteiten aan die u in de roosterweergave wilt zien verschijnen.

"Selecteer alles"-knop

Met deze knop kunt u alle activiteiten in een keer selecteren (aanvinken).

"Deselecteer-alles"-knop

Met deze knop kunt u alle activiteiten in een keer deselecteren (uitvinken).

"Verwijder geselecteerde Activiteit uit selectie"-knop

Met deze knop kunt u bepaalde activiteiten uit de selectie verwijderen. Eerst vinkt u de activiteiten aan die u wilt verwijderen en daarna op de knop drukken.
Bijvoorbeeld in de figuur worden de activiteiten Voorbereiding en Bezoek uit de selectie verwijderd.

In de figuur zijn de activiteiten Voorbereiding en Bezoek niet meer zichtbaar in de selectie.

Warning Tip: Heeft u per ongeluk een activiteit weggehaald dat u alnog in de roosterweergaven wilt hebben dan kunt u deze terug krijgen in de selectie d.m.v. de "Breidselectie uit"-knop.

"Breidselectie uit"-knop

Met deze knop springt u naar tab Breidselectie uit deeltab Activiteit waar u een activiteit aan de selectie kunt toevoegen. Uitleg daarover vindt u in Activiteitselectie uitbreiden.

Sorteer knoppen

Het kan zijn dat de lijst van activiteiten heel lang is waardoor het moeilijker is om een bepaalde activiteit te vinden.
De labels Programmanaam, Subprogrammanaam en Activiteitsnaam werken ook als sorteerknoppen waarmee u de lijst in alfabetische volgorde kunt rangschikken.
In de figuur is de Activiteitsnaam label geklikt en de rangschikking is nu in de order (van z tot a) van de activiteiten.

Warning Tip: Als u nogmaals de Activiteitsnaam label klikt dan zal de rangschikking in de omgekeerde order (van z tot a) van de activiteiten zijn.

Volgende

Onderdeel van WebView en WebPlanboard